450462-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Schulmöbel – Europese Aanbesteding Schoolmeubilair
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEuropese Aanbesteding Schoolmeubilair
BeschreibungAanschaf van schoolmeubilair ter vervanging of toevoeging. Aanschaf van schoolmeubilair voor nieuwbouw. Tussen de € 500.000 - € 1.000.000
Interne KennungSKL.EA.2025.02
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
LosLOT-0000
TitelSchoolmeubilair
BeschreibungDit perceel is voor de aanschaf van schoolmeubilair voor het primair onderwijs.
Interne Kennung1