2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dystrybucja energii elektrycznej na potrzeby obiektu spółki Fabryka Wody Sp. z o.o. przy ul. 1 Maja 41
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej na potrzeby obiektu spółki Fabryka Wody Sp. z o.o. , położonego przy ul. 1 Maja 41. Informacje dodatkowe: 1. Ilość układów pomiarowych rozliczających energię elektryczną: 1. 2. Prognozowane zużycie energii elektrycznej w 2024 roku – 10 428,07 MWh. 3. Grupa przyłączeniowa III. 4. Grupa taryfowa – B21, bez podziału na strefy. 5. Napięcie znamionowe – 15 kV. 6. Całkowita moc umowna – 4,3 MW (z zastrzeżeniem możliwości dwukrotnej zmiany mocy umownej, w okresie 12 m-cy od rozpoczęcia dystrybucji). 7. Współczynnik mocy tgφ < lub = 0,4 8. Zabezpieczenie przedlicznikowe jest po stronie operatora sieci energetycznej, tj. ENEA Operator Sp. z o.o. 9. Miejsce dostarczania i odbioru energii elektrycznej oraz granica własności urządzeń – zaciski na głowicy kablowej SN w rozdzielni SN („RS Grabów”) nr 0469, w kierunku instalacji podmiotu przyłączanego. Głowica kablowa na majątku i w eksploatacji podmiotu przyłączanego.
Interne Kennung: FW/ZM/4/2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001