See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Magazynu UCK WUM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Magazynu UCK WUM w lokalizacji CSK ul. Banacha 1a, SKDJ ul. Lindleya 4, DSK UL. Żwirki i Wigury 63A w podziale na 20 Części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy (odpowiednio w zakresie Części, której dotyczy).
Interne Kennung: DZPUCK.262.129.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Woda jałowa
Beschreibung: Dostawa asortymentu opisanego w tytule części.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, działając w oparciu o przepis art. 441 ustawy, w ramach prawa opcji może zlecać Wykonawcy realizację dodatkowych dostaw, zgodną z przedmiotem zamówienia podstawowego, o którym mowa w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy. Zamawiający będzie wykonywał prawo opcji, o którym mowa powyżej poprzez złożenie w tym zakresie oświadczeń. Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do składania oświadczenia w przedmiocie zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednokrotnie, do momentu wykorzystania maksymalnej wartości, określonej w § 2 ust. 5 Załącznika nr 4 do SWZ - Projektowanych Postanowieniach Umowy. Maksymalna wartość objęta prawem opcji, o której mowa w pkt powyżej, nie przekroczy 20 % Wynagrodzenia Wykonawcy wynikającego z zawartej umowy (dla danej Części).
Los: LOT-0002
Titel: 2. Rurka ustno-gardłowa
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. System zamknięty do pomiaru diurezy godzinowej
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Cewnik Foleya lateksowy
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Zestaw do toracentezy/paracentezy
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Igła do biopsji nerki Magnum
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Rampa pięciodrożna
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Zestaw do pobierania próbek śluzu
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Przewód do systoskopu
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Zestaw do pomp Braun
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Maska do tlenoterapii
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. Rurka intubacyjna zbrojona z prowadnicą i mankietem
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: 13. Zestawy do znieczuleń zewnątrzoponowych
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: 14. Cewnik Foleya 100% silikon
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: 15. Linia do pomiaru ciśnienia metodą inwazyjną
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: 16. Marker chirurgiczny
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: 17. Igły podpajęczynówkowe
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: 18. Kaniula dożylna 26G
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: 19. Kaniula dożylna 24G
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: 20. Cewnik donosowy (wąsy tlenowe)
Interne Kennung: 20