Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71354000 Kartografiedienste, 71351000 Geologische, geophysikalische und sonstige wissenschaftliche Prospektionstätigkeiten
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Warszawski zachodni (PL913)
Land: Polen
Zusätzliche Informationen: Obszar realizacji zamówienia: Nadleśnictwo Chojnów
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71322000 Engineering design services for the construction of civil engineering works
Additional classification (cpv): 71354000 Map-making services, 71351000 Geological, geophysical and other scientific prospecting services
Place of performance
Country: Poland
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71322000 Tsiviilehitustööde tehnilise projekteerimise teenused
Täiendav liigitus (cpv): 71354000 Kaardistusteenused, 71351000 Geoloogilised, geofüüsilised ja muud teaduslikud uuringuteenused
Lepingu täitmise koht
Riik: Poola
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71322000 Maa-, tie- ja vesirakennustöiden tekninen suunnittelu
Lisäluokitus (cpv): 71354000 Kartanpiirustuspalvelut, 71351000 Geologiset, geofysikaaliset ja muut tieteelliset luonnonvarojen etsintäpalvelut
Suorituspaikka
Maa: Puola
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
An áit feidhmíochta
Tír: An Pholainn
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71322000 Usluge tehničkog projektiranja u građevinarstvu za objekte niskogradnje
Dodatna klasifikacija (cpv): 71354000 Kartografske usluge, 71351000 Geološke, geofizičke i druge znanstvene usluge u području traženja rude
Mjesto izvršenja
Zemlja: Poljska
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na przebudowę zbiorników w Kraśniczej Woli oraz spowolnienie spływu wody w rowach melioracyjnych Nadleśnictwa Chojnów
Leírás: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia dokumentacji projektowo-kosztorysowej w tym uzyskanie wszystkich niezbędnych opinii/uzgodnień/pozwoleń/decyzji, umożliwiających zlecenie i wykonanie robót budowlanych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Zakres dokumentacji projektowo-kosztorysowej obejmuje przebudowę dwóch zbiorników po byłych stawach rybnych w celu zebrania jak największej ilości wody i maksymalne przedłużenie jej obecności w zbiornikach w okresach suszy oraz spowolnienie spływu wody w rowach melioracyjnych poprzez instalację obiektów hydrotechnicznych w ich korytach. Szczegółowy zakres usługi zawarty jest w dokumentach zamówienia (Specyfikacji Warunków Zamówienia i jej załącznikach).
Belső azonosító: ZG.270.10.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71322000 Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 71354000 Térképkészítési szolgáltatások, 71351000 Geológiai, geofizikai és egyéb tudományos felderítési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Leírás: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia dokumentacji projektowo-kosztorysowej w tym uzyskanie wszystkich niezbędnych opinii/uzgodnień/pozwoleń/decyzji, umożliwiających zlecenie i wykonanie robót budowlanych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Zakres dokumentacji projektowo-kosztorysowej obejmuje przebudowę dwóch zbiorników po byłych stawach rybnych w celu zebrania jak największej ilości wody i maksymalne przedłużenie jej obecności w zbiornikach w okresach suszy oraz spowolnienie spływu wody w rowach melioracyjnych poprzez instalację obiektów hydrotechnicznych w ich korytach. Szczegółowy zakres prac zawarty jest w dokumentach zamówienia (Specyfikacji Warunków Zamówienia i jej załącznikach).
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71322000 Servizi di progettazione tecnica per la costruzione di opere di ingegneria civile
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71354000 Servizi di cartografia, 71351000 Servizi di prospezione geologica, geofisica e altri servizi di prospezione scientifica
Luogo di esecuzione
Paese: Polonia
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71322000 Civilinės inžinerijos statinių statybos inžinerinio projektavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71354000 Kartografavimo paslaugos, 71351000 Geologinės, geofizinės ir kitos mokslinės žvalgymo paslaugos
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Warszawski zachodni (PL913)
Šalis: Lenkija
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71322000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi inženiertehniskajām būvēm
Papildu klasifikācija (cpv): 71354000 Kartēšanas pakalpojumi, 71351000 Ģeoloģiskie, ģeofiziskie un citi zinātniskās izpētes pakalpojumi
Izpildes vieta
Valsts: Polija
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71322000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn tax-xogħlijiet ta' kostruzzjoni u l-inġinerija ċivili
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71354000 Servizzi tal-preparazzjoni tal-pjanti, 71351000 Servizzi tal-prospettar ġeoloġiku, ġeofiżiku u xjentifiku ieħor
Post tal-prestazzjoni
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Warszawski zachodni (PL913)
Pajjiż: Il-Polonja
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71322000 Technische ontwerpen voor constructie van civieltechnische werken
Aanvullende classificatie (cpv): 71354000 Cartografiediensten, 71351000 Geologie, geofysica en andere vormen van wetenschappelijke prospectie
Plaats van uitvoering
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZG.270.10.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71322000 Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71354000 Usługi sporządzania map, 71351000 Usługi planowania geologicznego, geofizycznego i inne usługi naukowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ZG.270.10.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71322000 Inžinierske projektovanie pre práce v civilnom stavebnom inžinierstve
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71354000 Mapovacie služby, 71351000 Geologické, geofyzikálne a iné vedecké prieskumné služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71322000 Storitve gradbenega projektiranja za objekte nizke gradnje
Dodatna klasifikacija (cpv): 71354000 Kartografske storitve, 71351000 Geološke, geofizikalne in druge znanstvene prospektorske storitve
Kraj izvajanja
Država: Poljska