2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van 100% hernieuwbare elektriciteit en aardgas
Beschreibung: Onderhavige opdracht heeft als voorwerp de aanstelling van een energieleverancier voor de levering van 100% hernieuwbare elektriciteit (perceel 1) en van aardgas (perceel 2) voor vzw Huis van de Solidariteit en haar partners.
Interne Kennung: 2026-057-HVS-OO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie opdrachtdocumenten
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026-057-HVS-OO - Perceel 1: Levering van hoog- en laagspanningselektriciteit
Beschreibung: Dit perceel heeft als voorwerp de aanstelling van een energieleverancier voor de levering van (100% hernieuwbare) hoog- en laagspanningselektriciteit voor vzw Huis van de Solidariteit en haar partners.
Interne Kennung: 2026-057_Perceel 1
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Los: LOT-0002
Titel: 2026-057-HVS-OO - Perceel 2: Levering van aardgas onder hoge en lage druk
Beschreibung: Dit perceel heeft als voorwerp de aanstelling van een energieleverancier voor de levering van aardgas onder hoge en lage druk voor vzw Huis van de Solidariteit en haar partners.
Interne Kennung: 2026-057_Perceel 2
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas