450552-2026 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – Zimowe utrzymanie ulic, chodników, ścieżek rowerowych oraz parkingów na terenie Puszczykowa – sezon zimowy 2026/2027 i 2027/2028
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZimowe utrzymanie ulic, chodników, ścieżek rowerowych oraz parkingów na terenie Puszczykowa – sezon zimowy 2026/2027 i 2027/2028
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi zimowego utrzymania ulic, chodników, ścieżek rowerowych oraz parkingów na terenie Puszczykowa od dnia 1 listopada 2026 do dnia 30 kwietnia 2028 roku (dwa sezony zimowe) wraz z pełnieniem całodobowego dyżuru gotowości. Wykonywanie usługi zimowego utrzymania w całym okresie trwania umowy polega w szczególności na: odśnieżaniu ulic, posypywaniu ulic kruszywem, posypywaniu ulic solą (100%) (tylko odcinki ze spadkami), posypywaniu ulic 20% mieszanką piasku z solą (ulice wraz ze skrzyżowaniami), wywiezieniu śniegu z ulic, chodników, ścieżek rowerowych, parkingów, odśnieżaniu ulic gruntowych, odśnieżaniu chodników, ścieżek rowerowych, posypywaniu chodników, ścieżek rowerowych piaskiem, odśnieżaniu parkingów, posypywaniu parkingów 20% mieszanką piasku z solą. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący załącznik nr 9 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego. Postępowanie będzie prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „odwróconej kolejności oceny ofert”, o której mowa w art. 139 PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw wykona badanie i ocenę ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji
450552-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
Additional classification (cpv): 90630000 Ice-clearing services
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description of the optionsZamawiający nie przewiduje opcji