See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: TKI/UPPWATER - Inhuur Programmadirecteur
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de inhuur van een programmadirecteur voor het project UPPWATER ten behoeve van TKI Watertechnologie. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS Inhuur Project UPPWATER.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000