See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu miasta Jawora
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pn. „Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu miasta Jawora”. 2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje m. in.: : 1) Odbiór odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych zlokalizowanych na terenie miasta Jawora oraz nieruchomości w części zamieszkałych, a w części niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne (dalej zwanych nieruchomościami mieszanymi); 2) Wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w zabudowie wielorodzinnej i jednorodzinnej oraz nieruchomości niezamieszkałych w pojemniki na odpady komunalne pozostałe po segregacji (odpady zmieszane) i odpady zbierane w sposób selektywny: papier, tworzywa sztuczne i metale, szkło, odpady ulegające biodegradacji; 3) Zorganizowanie sześciu mobilnych zbiórek opon, mebli i innych odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego powstających na nieruchomościach zamieszkałych; 4) Zorganizowanie sześciu odbiorów przeterminowanych leków z 10 aptek; 5) Zorganizowanie czterech zbiórek odzieży i tekstyliów; 6) Przekazywanie sprawozdań, raportów i protokołów z realizacji zamówienia. 3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Tom III SWZ. 4. Zamawiający dołożył wszelkich starań, aby w dokumentach zamówienia nie znalazła się żadna nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu. Jeśli w dokumentach zamówienia, wskazana jest nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, ma ona wyłącznie charakter informacyjny. 5. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę osób wykonujących czynności związanych z realizacją zamówienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp. Rodzaj czynności związanych z realizacją zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia, szczegółowy sposób weryfikacji zatrudnienia tych osób, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań oraz pozostałe wymagania w tym zakresie zostały określone w projekcie umowy, stanowiącym Tom II SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 610587-2025
Interne Kennung: ZP.271.13.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pn. „Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu miasta Jawora”. 2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje m. in.: 1) Odbiór odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych zlokalizowanych na terenie miasta Jawora oraz nieruchomości w części zamieszkałych, a w części niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne (dalej zwanych nieruchomościami mieszanymi); 2) Wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w zabudowie wielorodzinnej i jednorodzinnej oraz nieruchomości niezamieszkałych w pojemniki na odpady komunalne pozostałe po segregacji (odpady zmieszane) i odpady zbierane w sposób selektywny: papier, tworzywa sztuczne i metale, szkło, odpady ulegające biodegradacji; 3) Zorganizowanie sześciu mobilnych zbiórek opon, mebli i innych odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego powstających na nieruchomościach zamieszkałych; 4) Zorganizowanie sześciu odbiorów przeterminowanych leków z 10 aptek; 5) Zorganizowanie czterech zbiórek odzieży i tekstyliów; 6) Przekazywanie sprawozdań, raportów i protokołów z realizacji zamówienia. 3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Tom III SWZ. 4. Zamawiający dołożył wszelkich starań, aby w dokumentach zamówienia nie znalazła się żadna nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu. Jeśli w dokumentach zamówienia, wskazana jest nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, ma ona wyłącznie charakter informacyjny. 5. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę osób wykonujących czynności związanych z realizacją zamówienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp. Rodzaj czynności związanych z realizacją zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia, szczegółowy sposób weryfikacji zatrudnienia tych osób, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań oraz pozostałe wymagania w tym zakresie zostały określone w projekcie umowy, stanowiącym Tom II SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Wznowienie