2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overige bakproducten
Beschreibung: Het doel van de opdracht is het leveren van Overige bakproducten voor bakkerijen van DJI waardoor zij op professionele wijze kunnen bakken. DJI heeft drie bakkerijen waar gedetineerden tijdens detentie kunnen leren en werken. Dit is bij de Penitentiaire Inrichtingen van Krimpen aan den IJssel, Nieuwegein en Zaanstad. Hier ontwikkelen gedetineerden werknemersvaardigheden die na detentie ook waardevol zijn voor werk in de horeca en voedingsmiddelenindustrie. De geraamde waarde voor is vastgesteld op een bedrag van € 950.000,-.
Interne Kennung: DJI-BAKKERIJPROD-25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De Opdracht wordt gegund aan de inschrijver met de Economisch Meest Voordelige Inschrijving (EMVI) op basis van de laagste (totaal)prijs.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15612500 Backwaren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15893000 Trockenerzeugnisse, 15898000 Hefe, 15899000 Backpulver
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Leveren van Overige bakproducten (zie bijlage Overzicht Assortiment bakkerijbenodigdheden voor een overzicht). Een indicatie van de omvang is opgenomen in het Prijzenblad. Dit is een indicatie, gebaseerd op historische cijfers en verwachtingen.
Interne Kennung: 1