450591-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Solarbatterien – Fotovoltaické elektrárny včetně bateriového úložiště na budovách ve vlastnictví Jihomoravského kraje
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFotovoltaické elektrárny včetně bateriového úložiště na budovách ve vlastnictví Jihomoravského kraje
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka, instalace, připojení a servis nového a nepoužitého fotovoltaického systému pro výrobu elektrické energie, včetně bateriového úložiště a realizace s tím souvisejících stavebních úprav na vybrané budovy ve vlastnictví zadavatele.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 31400000 Akkumulatoren und Batterien, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungS - JMK 92809/2026 OINV
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 09331000 Solar panels
Additional classification (cpv): 09332000 Solar installation, 31400000 Accumulators, primary cells and primary batteries, 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: S - JMK 92809/2026 OINV