2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tijdelijke voortzetting van de dienstverlening en ondersteuning rondom SAP SuccessFactors (SAP SF)
Beschreibung: Om continuïteit van de HR-dienstverlening te garanderen is tijdelijke verlenging van het contract met SAP Nederland B.V. noodzakelijk. Tilburg University kiest ervoor om door middel van deze aankondiging volledige transparantie te bieden richting de markt over deze tijdelijke maatregel en geeft inzicht in de voorgenomen aanbesteding. De verlenging is beperkt in tijd en omvang en heeft uitsluitend tot doel om op zorgvuldige wijze de aanbestedingsprocedure voor te bereiden en uit te voeren. De definitieve aanbestedingsstrategie en –aanpak zal in samenhang bekeken worden met andere vraagstukken en aflopende contracten binnen de bedrijfsvoering van Tilburg University. Dit vergt een zorgvuldige voorbereiding en nauwe interne samenwerking om de continuïteit van de gehele bedrijfsvoering voor Tilburg University te kunnen waarborgen.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000