2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verhuur van 28 multifunctionele kopieerapparaten en levering van een beheersprogramma voor afdrukapparatuur voor multifunctionele kopieerapparaten in opdracht van het Centrale Dienst voor Sociale en Culturele Actie van het Ministerie van Landsverdediging
Beschreibung: Deze huidige opdracht betreft een overeenkomst met één enkele onderneming voor de huur van 28 multifunctionele kopieerapparaten en de levering van een beheerssysteem voor afdrukapparatuur voor multifunctionele kopieerapparaten voor de rekening van Centrale Dienst voor Sociale en Culturele Actie van het Ministerie van Landsverdediging. De leveringen en dienstverlening vinden plaats op de adressen die in deel 3 zijn vermeld. Het betreft een contract met een looptijd van 60 maanden, gerechtvaardigd door de levenscyclus van de apparaten. Deze opdracht wordt niet in percelen verdeeld. De aanbestedende dienst heeft de verdeling van de opdracht in percelen overwogen. Omwille van de uniformiteit en om de samenhang van de dienstverlening tussen de verschillende plaatsen van levering te waarborgen, is een verdeling in percelen echter onmogelijk.
Interne Kennung: 20260124
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: 5 dagen korting omdat het dossier wordt gepubliceerd via het platform www.publicprocurement.be
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50323100 Wartung von Computerperipheriegeräten, 30121100 Fotokopierer, 30121200 Fotokopiergeräte, 30125000 Teile und Zubehör für Fotokopiergeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 20260124 - Verhuur van 28 multifunctionele kopieerapparaten en levering van een beheersprogramma voor afdrukapparatuur voor multifunctionele kopieerapparaten in opdracht van het Centrale Dienst voor Sociale en Culturele Actie van het Ministerie van Landsverdediging
Interne Kennung: 1