2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych powiatu krakowskiego z podziałem na 2 części.
Beschreibung: Zakres podstawowy (sezon I) realizacja usługi (dalej zwaną także Akcją Zimowego Utrzymania Dróg w skrócie: AZUD) polegającą na zimowym utrzymaniu dróg powiatowych powiatu krakowskiego w sezonie, 2025/2026, zgodnie ze Specyfikacją Istotnych Warunków Zamówienia, ze standardami określonymi w Specyfikacji Technicznej (ST) oraz ofertą Wykonawcy. zakres opcjonalny: Opcja nr 1 Sezon II: realizacja usługi (dalej zwaną także Akcją Zimowego Utrzymania Dróg w skrócie: AZUD) a polegającą na zimowym utrzymaniu dróg powiatowych powiatu krakowskiego w sezonie, 2026/2027, zgodnie ze Specyfikacją Istotnych Warunków Zamówienia, ze standardami określonymi w Specyfikacji Technicznej (ST) oraz ofertą Wykonawcy, które stanowią integralną część umowy. Opcja nr 2 Sezon III: realizacja usługi (dalej zwaną także Akcją Zimowego Utrzymania Dróg w skrócie: AZUD) a polegającą na zimowym utrzymaniu dróg powiatowych powiatu krakowskiego w sezonie, 2027/2028, zgodnie ze Specyfikacją Istotnych Warunków Zamówienia, ze standardami określonymi w Specyfikacji Technicznej (ST) oraz ofertą Wykonawcy, które stanowią integralną część umowy Szczegółowy zakres prac przy zimowym utrzymaniu dróg obejmuje: - odśnieżanie jezdni i poboczy, - usuwanie śliskości zimowej, - dyżur ludzi i sprzętu, - patrolowanie dróg - pozimowe sprzątanie. - Interwencyjne odśnieżanie chodników – Akcja związana z odśnieżaniem wyznaczonych przez zamawiającego odcinków chodników. - Utrzymanie chodników na obiektach (mosty, wiadukty, przepusty). Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowej części zamówienia tj. realizacji akcji czynnej i biernej zimowego utrzymania dróg.
Interne Kennung: ZP/261/46/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunków udziału w postępowaniu zawarte są w SWZ i pozostałych dokumentach postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych powiatu krakowskiego - Część nr 1 - Zadanie Nr 7: Drogi powiatowe przebiegające przez teren GMINY MICHAŁOWICE, IWANOWICE I ZIELONKI: długość 62,5 km
Beschreibung: Zakres podstawowy (sezon I): realizacja usługi (dalej zwaną także Akcją Zimowego Utrzymania Dróg w skrócie: AZUD) polegającą na zimowym utrzymaniu dróg powiatowych powiatu krakowskiego w sezonie, 2025/2026, zgodnie ze Specyfikacją Istotnych Warunków Zamówienia, ze standardami określonymi w Specyfikacji Technicznej (ST) oraz ofertą Wykonawcy. Szczegółowy zakres prac przy zimowym utrzymaniu dróg obejmuje: - odśnieżanie jezdni i poboczy, - usuwanie śliskości zimowej, - dyżur ludzi i sprzętu, - patrolowanie dróg - pozimowe sprzątanie. - Interwencyjne odśnieżanie chodników – Akcja związana z odśnieżaniem wyznaczonych przez zamawiającego odcinków chodników. - Utrzymanie chodników na obiektach (mosty, wiadukty, przepusty)
Interne Kennung: ZP/261/46/25 - Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja nr 1 Sezon II: realizacja usługi (dalej zwaną także Akcją Zimowego Utrzymania Dróg w skrócie: AZUD) a polegającą na zimowym utrzymaniu dróg powiatowych powiatu krakowskiego w sezonie, 2026/2027, zgodnie ze Specyfikacją Istotnych Warunków Zamówienia, ze standardami określonymi w Specyfikacji Technicznej (ST) oraz ofertą Wykonawcy, które stanowią integralną część umowy. Opcja nr 2 Sezon III: realizacja usługi (dalej zwaną także Akcją Zimowego Utrzymania Dróg w skrócie: AZUD) a polegającą na zimowym utrzymaniu dróg powiatowych powiatu krakowskiego w sezonie, 2027/2028, zgodnie ze Specyfikacją Istotnych Warunków Zamówienia, ze standardami określonymi w Specyfikacji Technicznej (ST) oraz ofertą Wykonawcy, które stanowią integralną część umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych powiatu krakowskiego - Część nr 2 - Zadanie Nr 8: Drogi powiatowe przebiegające przez teren GMINY ZIELONKI, WIELKA WIEŚ, SKAŁA, MICHAŁOWICE: długość 27,1 km
Interne Kennung: ZP/261/46/25 - Część nr 2