See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompenzace jalového výkonu v sítích 0,4–35 kV
Beschreibung: Zajištění dodávek technologického celku kompenzace jalového výkonu v sítích 0,4-35 kV pro výstavbu OZE (Obnovitelné zdroje energie).
Interne Kennung: N006/26/V00020462
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje: (a) kdykoliv Zadávací řízení zrušit, nejpozději však do zavedení DNS, (b) změnit nebo doplnit dodatkem k Zadávací dokumentaci Zadávací podmínky před uplynutím Lhůty pro podání Žádostí o účast a kdykoli v průběhu doby trvání zavedeného DNS.