2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur Uitzendkrachten Buitendienst
Beschreibung: Doel van de aanbesteding is te komen tot het sluiten van een Raamovereenkomst tussen gemeente Tytsjerksteradiel met één opdrachtnemer die de opdracht voor de levering van uitzendkrachten adequaat kan uitvoeren. Het betreft hier het ter beschikking stellen van uitzendkrachten in alle fasen van de geldende ABU of NBBU cao. Uitzendkrachten die zoal geleverd moeten kunnen worden zijn medewerkers in de groenvoorziening, afval-en milieu-medewerkers, hoveniers, veegauto chauffeurs, vrachtwagenchauffeurs, wegwerkers, zweminstructeurs, zwemtoezichthouders, havenmeesters, sporthalbeheerders (opzichter, toezichthouder). De raamovereenkomst heeft een totale geraamde waarde van € 3.600.000 exclusief BTW. Deze raming dient ter indicatie van de omvang en er kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van 2 jaar. Daarna hebben wij de mogelijkheid om de raamovereenkomst onder dezelfde voorwaarden maximaal 2 keer te verlengen voor een periode van 12 maanden verlengen.
450666-2026 - Competition
Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – Inhuur Uitzendkrachten Buitendienst
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: