2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie długoterminowego kredytu bankowego w kwocie 4.000.000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu oraz spłatę zaciągniętych w latach wcześniejszych zobowiązań z tytułu emisji papierów wartościowych oraz zaciągniętych kredytów.”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Udzielenie długoterminowego kredytu bankowego w kwocie 4.000.000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu oraz spłatę zaciągniętych w latach wcześniejszych zobowiązań z tytułu emisji papierów wartościowych oraz zaciągniętych kredytów”, na następujących warunkach. 1) Kredyt w kwocie 4.000.000,00 zł (cztery miliony złotych), 2) Kredyt w PLN, 3) Okres kredytowania: lata 2025-2040 4) Okres spłaty kapitału listopad 2036 r. – listopad 2040 r., 5) Kredyt będzie pobierany transzami od dnia podpisania umowy do dnia 30 listopada 2025 r.,
Vorherige Bekanntmachung: 234112-2025
Interne Kennung: NIBITZKiZP.271.3.5.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udzielenie długoterminowego kredytu bankowego w kwocie 4.000.000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu emisji papierów wartościowych oraz zaciągniętych kredytów.
Interne Kennung: NIBITZKiZP.271.3.5.2025