450737-2026 - Ergebnis
Tschechien – Arzneimittel – Dynamický nákupní systém na dodávky léčivých přípravků
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávky léčivých přípravků
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění průběžných dodávek léčivých přípravků pro jednotlivá pracoviště ZZS ÚK. Dodávky budou uskutečňovány formou dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS na základě uzavřeného smluvního vztahu. Léčivé přípravky musí vyhovovat platné legislativě. Dodávané léčivé přípravky musí být registrovány v ČR. Předmět a specifikace předmětu plnění konkrétních dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS budou specifikovány vždy ve výzvě k podání nabídek. Stejně tak lhůty plnění, obchodní, technické a platební podmínky konkrétních veřejných zakázek zadávaných v DNS budou vždy specifikovány ve výzvě k podání nabídek podle § 141 ZZVZ. Zadavatel je oprávněn určovat konkrétní množství a dobu plnění jednotlivých dílčích dodávek podle svých okamžitých, resp. aktuálních potřeb bez penalizace či jiného postihu ze strany dodavatele.
Interne KennungVZ-8148/2026
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001