450744-2025 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną przy ul. Wojska Polskiego dz. nr 4/172 i 4/173 w Inowrocławiu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną przy ul. Wojska Polskiego dz. nr 4/172 i 4/173 w Inowrocławiu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na budowie budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną przy ul. Wojska Polskiego dz. nr 4/172 i 4/173 w Inowrocławiu, w tym: 107 lokali mieszkalnych. Ponadto pomieszczenia techniczne: pomieszczenie teletechniczne, pomieszczenie wodomierzowe, węzeł cieplny, pomieszczenie elektryczne, pomieszczenie porządkowe, zlokalizowane na parterze budynku w obu klatkach. W przestrzeni parteru dodatkowo umiejscowione jest pomieszczenie na wózki i rowery. Do każdego z mieszkań przyporządkowana jest komórka lokatorska, znajdująca się zarówno na parterze jak i każdej kondygnacji powtarzalnej. Dostęp do każdego z budynków z poziomu chodnika. Wewnątrz każdej klatki schodowej zlokalizowana jest winda, wymiarami dostosowana dla osób niepełnosprawnych oraz osób przewożonych na noszach. Wejścia na hol, korytarz i do mieszkań –bez progowe. Szerokość korytarzy dostosowana do swobodnego poruszania się. Drzwi wejściowe do budynku oraz z klatki na korytarz dwuskrzydłowe, szerokość skrzydła głównego nie może być mniejsza niż 0,9 m. W związku z powyższym wszystkie lokale mieszkalne są dostępne dla osób niepełnosprawnych. Charakterystyczne parametry budynku: Powierzchnia zabudowy : 1151,00 m2 Powierzchnia całkowita :6324,41 m2 Powierzchnia użytkowa : 5075,07 m2 Kubatura :23201,52 m3 Wymiary budynku: Wysokość –24,60 m; Długość –64,07 m; Szerokość budynku –15,20 m Liczba kondygnacji –8 kondygnacje nadziemne, brak kondygnacji podziemnych Pozostałe dane techniczne: Rodzaj dachu –stropodach, płaski; Spadek dachu –2,66°=5,00% Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dokumentacja projektowo - kosztorysowa - załącznik nr 9 do SWZ. UWAGA: Zamawiający dołożył wszelkich starań, aby w opisie przedmiotu zamówienia nie znalazła się żadna nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu. Jeśli w dokumentach zamówienia, wskazana jest nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, ma ona wyłącznie charakter informacyjny lub ma na celu doprecyzowanie przedmiotu zamówienia i należy rozumieć je jako przykładowe, i rozpatrywać łącznie z wyrazem „lub równoważny” pod warunkiem zagwarantowania uzyskania parametrów technicznych nie gorszych (takich samych jak opisane w SWZ lub lepszych) od założonych w wyżej wymienionych dokumentach. Wszystkie dostarczone elementy wyposażenia składające się na przedmiot umowy muszą zawierać odpowiednie, aktualne i wymagane certyfikaty/świadectwa jakości/atesty/deklaracje zgodności lub oznaczenia, informujące o dopuszczeniu do sprzedaży oraz spełniać wszelkie wymogi norm określonych obowiązującym prawem jeśli takie są wymagane. Szczegółowe obowiązki wykonawcy w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego - Załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung792716-2024
Interne KennungDI.SIM.1.1.2024/2025.IN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111300 Abbauarbeiten, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45262210 Fundamentierungsarbeiten, 45262300 Betonarbeiten, 45262522 Mauerwerksarbeiten, 45262310 Stahlbetonarbeiten, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45410000 Putzarbeiten, 45440000 Anstrich- und Verglasungsarbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45262000 Spezialbauarbeiten, außer Dachbauten, 45421146 Einbau von abgehängten Decken, 45261100 Errichtung von Dachstühlen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45262300 Betonarbeiten
5. Los
LosLOT-0001