2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nasze Krosno zielone, przedsiębiorcze i współzarządzane z mieszkańcami – Zwiększenie aktywności społecznej mieszkańców Krosna – budowa Centrum Aktywności Społecznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu budynku użyteczności publicznej wraz z przewiązką. Budynek trzykondygnacyjny, jedna kondygnacja podziemna i dwie kondygnacje nadziemne, całkowicie podpiwniczony, w technologii tradycyjnej – murowanej, z dachem wielospadowym o drewnianej konstrukcji więźby dachowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w załączonej do SWZ Dokumentacji Projektowej. Ponadto należy uwzględnić wykonanie przyłączy / instalacji w zakresie przedstawionym w załączniku pn.: „Zakres przyłączy - instalacji - zewnętrzne”.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223200 Bauliche Anlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy