2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees openbare aanbesteding - Brandstof in bulk
Beschreibung: Zie offerte aanvraag Omvang van de opdracht is geraamd (en tevens plafondbedrag) op € 2.000.000,- exclusief btw. De Overeenkomst expireert als de geraamde waarde wordt bereikt.
Interne Kennung: 518665
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Brandstof in bulk
Beschreibung: Zie offerte aanvraag
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst gaat in op 1 september 2025 en heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar tot 31 augustus 2027.