2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenonderhoud buitenterreinen Yuverta
Beschreibung: Met deze aanbesteding beoogt de Aanbestedende dienst per perceel één leverancier te contracteren voor het onderhoud van de groenvoorzieningen en terreinen voor aangegeven locaties Het volume van de raamovereenkomst wordt uitgedrukt in EURO. Aanbestedende dienst verwacht tussen de € 1.200.000 en € 1.700.000 excl BTW benodigd te hebben. Aan deze inschatting kunnen geen rechten wor-den ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Groenonderhoud buitenterreinen perceel Noord
Beschreibung: Perceel 1 betreft de locaties: mavo Aalsmeer (Westplas) 1e J.C. Mensinglaan 40 mbo Aalsmeer Linnaeuslaan 2 vmbo Aalsmeer (Groenstrook) Jac. P. Thijsselaan 18 vmbo Alphen aan den Rijn Kalkovenweg 62 vmbo Amersfoort Bergenboulevard 11 (v)mbo Amsterdam-West Jan van Zutphenstraat 60 vmbo Amsterdam-Oost Archimedesplantsoen 87 vmbo Boskoop * Zijde 105 vmbo Brielle Anna-Hoevestraat 2 vmbo Den Haag-Madestein Madesteinweg 25 vmbo Den Haag-Westvliet Westvlietweg 42 (v)mbo Dordrecht Chico Mendesring 825/ Groenezoom 398 vmbo Gouda Ronsseweg 555 vmbo Klaaswaal Rijksstraatweg 30 b vmbo Naarden Amersfoortsestraatweg 7 vmbo Oegstgeest Lange Voort 70 vmbo Ottoland B 140 mbo Rijswijk Huis te Landelaan 2 Geraamde waarde tussen de € 600.000 en € 900.000
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71420000 Landschaftsgestaltung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst wenst per perceel met één inschrijver een raamovereenkomst (zie bijlage) te sluiten, in het kader waarvan gedurende twee jaar, met een optionele verlenging van maximaal twee keer één jaar, opdrachten kunnen worden geplaatst
Los: LOT-0002
Titel: Groenonderhoud buitenterreinen perceel Zuid
Beschreibung: Perceel 2 betreft de volgende locaties: mbo Boxtel Schouwrooij 2 mbo Den Bosch Vlijmenseweg 1 a vmbo Den Bosch Hervensebaan 7 (v)mbo Eindhoven Locatellistraat 5 mbo Geldermalsen Burgemeester Roozeveld van der Venlaan 7 (v)mbo Heerlen Heldevierlaan 12 mbo Helmond Scheepsboulevard 1 (v)mbo Horst Expeditiestraat 9 vmbo Kesteren Industrieweg 4 Mavo Nederweert Pastoor van der Steenstraat 5 vmbo Nijmegen Marga Klompélaan 37 mbo Nijmegen Energieweg 19 (v)mbo Roermond Jagerstraat 6 Geraamde waarde tussen de € 600.000 en € 800.000
Interne Kennung: 2