See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju napędowego i oleju grzewczego dla MZGOK Sp. z o.o. w Koninie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego i oleju grzewczego dla MZGOK Sp. z o.o. w Koninie. Zamówienie zostało podzielone na części obejmujące: CZĘŚĆ 1 – Dostawa oleju napędowego dla MZGOK Sp. z o.o. w Koninie CZĘŚĆ 2 – Dostawa oleju grzewczego dla MZGOK Sp. z o.o. w Koninie 2. Przewidywane zapotrzebowanie: olej napędowy - 200 000 l. olej grzewczy - 150 000 l. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części określono w dokumentach zamówienia cz. V SWZ. 4. Szczegółowe warunki i sposób realizacji przedmiotu zamówienia oraz obowiązki stron określone zostały w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ (w odniesieniu do części)
Vorherige Bekanntmachung: 265535-2026
Interne Kennung: ZZ.361.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1 – Dostawa oleju napędowego dla MZGOK Sp. z o.o. w Koninie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego do magazynu oleju napędowego MZGOK Sp. z o.o. w Koninie odpowiadającego wymaganiom jakościowym według normy PN – EN 590:2022-08, CN 2710 19 42 i 2710 20 11 w gat. B, D, F oraz zgodnego z Rozporządzeniem Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26.06.2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2024, poz. 1018 ze. zm.). 2. Pojemność zbiornika 20 000 l, legalizacja ważna do 09.08.2035 r. 3. Przewidywane zapotrzebowanie oleju napędowego – 200 000 l. 4. Szczegółowe warunki i sposób realizacji przedmiotu zamówienia oraz obowiązki stron określone zostały w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ (w odniesieniu do części 1)
Interne Kennung: ZZ.361.3.2026 część 1
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2 – Dostawa oleju grzewczego dla MZGOK Sp. z o.o. w Koninie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oraz rozładunek (przetankowanie) oleju grzewczego do zbiornika (V = 100 m3) Miejskiego Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o. o w Koninie. 2. Dostarczany olej grzewczy musi posiadać parametry jakościowe zgodne z normą PN-C-96024:2020-12 dla gatunku L-1, klasyfikowany pod kodami CN 2710 19 42 do CN 2710 19 48, przeznaczony do celów opałowych, odpowiednio zabarwiony i znakowany zgodnie z ustawą o podatku akcyzowym. 3. Zbiornik wyposażony jest w przyłącza: faza produktowa DN 80, faza gazowa DN 50. Jednorazowa wielkość dostawy około 30 000 litrów. 4. Przewidywane zapotrzebowanie oleju grzewczego – 150.000 l (jednorazowa wielkość dostawy około 30 000 litrów) 5. Szczegółowe warunki i sposób realizacji przedmiotu zamówienia oraz obowiązki stron określone zostały w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ (w odniesieniu do części 2)
Interne Kennung: ZZ.361.3.2026 część 2
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl