See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop en levering van voedingswaren
Beschreibung: De opdracht betreft het afsluiten van een raamovereenkomst voor de aankoop en levering van voedingswaren.
Interne Kennung: VGC2026/DFBA/Aankoop/DK/07
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VGC2026/DFBA/Aankoop/DK/07 - 1
Beschreibung: Groenten en fruit
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: VGC2026/DFBA/Aankoop/DK/07 - 2
Beschreibung: vlees, vleeswaren, gevogelte en verse vis
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: VGC2026/DFBA/Aankoop/DK/07 - 3
Beschreibung: diepvriesproducten, droge voeding, zuivel en dranken
Interne Kennung: 3