2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer, support, projecten en ontwikkeling ten behoeve van de Maximo Applicatie Services
Beschreibung: Deze aanbesteding richt zich op het contracteren van één opdrachtnemer die WL kan voorzien in de behoefte aan beheer, support, projecten en ontwikkeling ten behoeve van de IBM MAS applicatie. Hierbij wordt IBM MAS in de eigen Azure omgeving van WL ondergebracht. De activiteiten die de te contracteren opdrachtnemer moet gaan uitvoeren bestaan onder andere uit: a. Upgrade implementatie van MAS (vigerend); b. Beheer MAS platform op Microsoft Azure; c. Advisering omtrent de aantallen van licenties in verband met het gebruik. De licenties zelf worden via onze softwarebroker ingekocht; d. Technische ondersteuning; e. Ontwikkeling gericht op toekomstige updates en eventueel advies hoe om te gaan met wijzigingen; f. Functionele ondersteuning.
Interne Kennung: 2025-Z8036
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: a. Upgrade implementatie van MAS (vigerend); b. Beheer MAS platform; c. Advisering omtrent de aantallen van licenties in verband met het gebruik. De licenties zelf worden via onze softwarebroker SoftwareOne ingekocht; d. Technische ondersteuning; e. Ontwikkeling gericht op toekomstige updates en eventueel advies hoe om te gaan met wijzigingen; f. Functionele ondersteuning. a. Upgrade implementatie van MAS (vigerend); b. Beheer MAS platform; c. Advisering omtrent de aantallen van licenties in verband met het gebruik. De licenties zelf worden via onze softwarebroker SoftwareOne ingekocht; d. Technische ondersteuning; e. Ontwikkeling gericht op toekomstige updates en eventueel advies hoe om te gaan met wijzigingen; f. Functionele ondersteuning.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: In de praktijk zou het voor kunnen komen dat opdrachtnemer wordt gevraagd om aanvullende werkzaamheden uit te (laten) voeren die in het verlengde liggen van de gewenste dienstverlening, conform ingediende uurtarieven. Denk hierbij aan het updaten van de assetlijst, het toevoegen van assets uit andere asset-tools binnen WL en nieuwe werkstromen.