2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa oleju napędowego w ilości szacowanej 270 000 litrów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oleju napędowego do 5 zbiorników o łącznej pojemności 12 500 litrów ( 2 zbiorniki są własnością Zamawiającego), wg normy PN-EN 590 w ilości szacowanej 270 000 litrów (w zależności od potrzeb około 22 000 litrów miesięcznie) z możliwością zwiększenia lub zmniejszenia ilości zamówienia o około 25% oraz ewentualnej awaryjnej dystrybucji u Zamawiającego.
Interne Kennung: ZP.330.2.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oleju napędowego do zbiorników o łącznej pojemności 12 500 litrów, wg normy PN-EN 590 w ilości szacowanej 270 000 litrów (w zależności od potrzeb około 22 000 litrów miesięcznie) z możliwością zwiększenia ilości zamówienia o około 25%. Ponadto Zamawiający zastrzega sobie prawo do zredukowania ilości zamawianego oleju napędowego, w zależności od potrzeb wynikających z bieżących zadań w warunkach zmniejszenia obsługiwanego taboru. Jednocześnie zamawiający informuje, że minimalna ilość zamówionego oleju napędowego nie będzie mniejsza niż 180 000 litrów. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 „Opis przedmiotu zamówienia”.