450954-2025 - Ergebnis
Tschechien – Prägeausrüstung – Dodávka extrudéru pro výrobu PET vázací pásky a jeho propojení s výrobní linkou SIMA
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka extrudéru pro výrobu PET vázací pásky a jeho propojení s výrobní linkou SIMA
BeschreibungPředmětem plnění této zakázky je dodávka, instalace a implementace extrudéru pro výrobu PET vázací pásky do linky SIMA na výrobu PET pásek zadavatele.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22521000 Prägeausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDodávka extruderu