2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wsw-statistiek
Beschreibung: De huidige opdracht voor Wsw-statistiek eindigt per 31 mei 2026 en wordt her-aanbesteed. De Opdracht omvat het verzamelen van bij gemeenten, of door gemeenten aangewezen organen, aanwezige gegevens in verband met de uitvoering van de Wet sociale werkvoorziening (Wsw). Daarnaast omvat de Opdracht tevens het beheer van deze gegevens, de bewerking van deze gegevens voor statistische doeleinden, de analyse van deze gegevens en de periodieke rapportage daarover. Voor deze Opdracht is een bedrag beschikbaar van maximaal € 220.000 exclusief BTW per contractjaar. De totale geschatte omvang van de opdracht gedurende de initiële looptijd van de Overeenkomst inclusief de verlengingsopties komt op € 1.320.000,- (exclusief BTW en mogelijke jaarlijkse prijsindex).
Interne Kennung: 201865005.011.094
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste, 73300000 Planung und Ausführung von Forschung und Entwicklung, 79330000 Statistische Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De huidige opdracht voor Wsw-statistiek eindigt per 31 mei 2026 en wordt her-aanbesteed. De Opdracht omvat het verzamelen van bij gemeenten, of door gemeenten aangewezen organen, aanwezige gegevens in verband met de uitvoering van de Wet sociale werkvoorziening (Wsw). Daarnaast omvat de Opdracht tevens het beheer van deze gegevens, de bewerking van deze gegevens voor statistische doeleinden, de analyse van deze gegevens en de periodieke rapportage daarover. Voor deze Opdracht is een bedrag beschikbaar van maximaal € 220.000 exclusief BTW per contractjaar. De totale geschatte omvang van de opdracht gedurende de initiële looptijd van de Overeenkomst inclusief de verlengingsopties komt op € 1.320.000,- (exclusief BTW en mogelijke jaarlijkse prijsindex). Dit bedrag is vastgesteld op basis van ervaring met vergelijkbare onderzoeken.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er zijn geen opties van toepassing