2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego na wyposażenie OSP Moskorzewie”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej Moskorzewie Pojazd kompletny, wyprodukowany w 2024 r przy użyciu fabrycznie nowego podwozia z roku min. 2023r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Dane przedmiotu umowy konieczne do rejestracji zostaną wpisane w protokole odbioru techniczno-jakościowego. 2.Przedmiot umowy jest współfinansowany z środków Unii Europejskiej Działania 2.5 „Gospodarowanie zasobami wody i przeciwdziałanie klęskom żywiołowym”3 Priorytet 2. „Fundusze Europejskie dla środowiska”4 Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027
Vorherige Bekanntmachung: 237015-2025
Interne Kennung: GKZ.271.1.2025.IS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001