2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości i przejezdności dróg w granicach administracyjnych Gminy Świętochłowice
Beschreibung: 1. Zamówienie obejmuje: a) droga wojewódzka na odcinku w granicach administracyjnych miasta Świętochłowice, tj. trasa główna, dwujezdniowa od granicy z miastem Chorzów do granicy z miastem Ruda Śląska wraz z węzłami ulica: Żołnierska - 2 łącznice, Bytomska – 4 łącznice, o łącznej długości 6,771 km b) drogi powiatowe o długości 23,375 km, c) drogi gminne o długości 45,357 km, d) drogi wewnętrzne o długości 6,184 km, e) chodniki, drogi rowerowe, parkingi, przejścia dla pieszych i inne miejsca o łącznej powierzchni 176 475 m2. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia zakresu do 10% 2. Letnie utrzymanie czystości jezdni, chodników, parkingów, dróg rowerowych i innych miejsc (od 01.03.2025 r. do 30.10.2025 r.) Letniemu utrzymaniu podlegają: a) droga wojewódzka (DW 902) - na odcinku w granicach administracyjnych miasta Świętochłowice obejmująca trasę główną, dwujezdniową od granicy z miastem Chorzów do granicy z miastem Ruda Śląska wraz z węzłami ulic: Żołnierska - 2 łącznice, Bytomska – 4 łącznice, rondo przy Orlenie łącznej długości 6,771 km, b) drogi powiatowe o długości 23,375 km, c) drogi gminne o długości 45,357 km, d) drogi wewnętrzne o długości 6,184 km, e) chodniki, drogi rowerowe, przejścia dla pieszych, parkingi 176 475m2. 3. Utrzymanie, opróżnianie koszy ulicznych z odpadów wraz z ich transportem i przekazaniem do miejsc przetwarzania tj. odzysku lub unieszkodliwiania. 4. IV Letnie i zimowe utrzymanie przystanków komunikacji miejskiej na terenie Miasta.
Interne Kennung: INZP.271.29.2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001