2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg i chodników na terenie Gminy Wejherowo w latach 2025-2027 z opcją
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg i chodników na terenie Gminy Wejherowo z podziałem na 4 części.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Wejherowo część 1
Beschreibung: Odśnieżanie i usuwanie śliskości na terenie miejscowości Gościcino, Bolszewo, Gowino, Ustarbowo
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2. Przedmiotem zamówienia w zakresie Opcji będzie zwiększenie przedmiotu zamówienia podstawowego z tytułu wykonania usługi odśnieżania oraz usuwania oblodzeni i polega na zwiększeniu ilości dni realizowanego zamówienia, zgodnie z cenami brutto za dobową stawkę ryczałtową za faktyczne wykonanie przedmiotu zamówienia w ramach danej ulicy określonymi w ofercie Wykonawcy. 3. Maksymalną wartość Opcji określa się do 50% wartości zamówienia podstawowego dla każdej części zamówienia. 4. Opcja zostanie uruchomiona w przypadku, gdy w okresie wykonania usługi w ramach zamówienia podstawowego, zostanie wykorzystana całkowita wartość brutto przewidziana za realizację zamówienia podstawowego, w ramach danej części zamówienia. 5. Zamawiający uprawniony będzie do złożenia oświadczenia o skorzystaniu z Opcji lub jej części w trakcie trwania umowy na realizację przedmiotu zamówienia; Zamawiający może nie skorzystać z Opcji lub skorzystać z Opcji w niepełnym zakresie, a Wykonawcy z tego tytułu nie będzie przysługiwało żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego; Zamawiający może złożyć oświadczenie o skorzystaniu z Opcji wielokrotnie, aż do wyczerpania maksymalnej wartości Opcji. 6. Termin wykonania Opcji jest równy terminowi wykonania przedmiotu zamówienia. 7. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji pod warunkiem zabezpieczenia środków finansowych w budżecie lub Wieloletniej Prognozie Finansowej Zamawiającego, w wysokości odpowiadającej uruchamianemu zakresowi Opcji
Los: LOT-0002
Titel: Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Wejherowo część 2
Beschreibung: Odśnieżanie i usuwanie śliskości na terenie miejscowości Bolszewo, Kąpino, Orle, Góra, Nowy Dwór Wejherowski
Los: LOT-0003
Titel: Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Wejherowo część 3
Beschreibung: Odśnieżanie i usuwanie śliskości na drodze leśnej Zbychowo – Reda od granicy miasta Reda do skrzyżowania z ul. Spacerową w Zbychowie (łącznie z ul. Redzką) (4 km).
Los: LOT-0004
Titel: Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Wejherowo część 4
Beschreibung: Odśnieżanie i usuwanie śliskości: Utrzymanie ul. Al. Parku Krajobrazowego w Łężycach na odcinku od skrzyżowania z ul. Wierzbową i Obwodową do skrzyżowania z ul. Obwodową