See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Roboty utrzymaniowe na rzece Babulówka i roboty utrzymaniowe na Potoku Rów (Potok).
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty utrzymaniowe na rzece Babulówka w km 0+000-22+901 oraz 24+232-28+885 -tj 27 554 mb w m. Baranów Sandomierski, Dymitrów Duży, gm. Baranów Sandomierski, pow. tarnobrzeski, w m. Wojków, Padew N., Zarównie, Zachwiejów, Piechoty, Babule gm. Padew N., Józefów, Pluty, Czajkowa gm. Tuszów Narodowy i Roboty utrzymaniowe na Potoku Rów (Potok) w km 0+000 - 16+947 tj. 16 947 mb w m. Zarównie, Padew N., gm. Padew N. Józefów-Ławnica gm. Tuszów N., m. Trześń gm. Mielec”. Szczegółowy zakres precyzuje opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik Nr 1 do zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: R.ROZ.2710.25.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Roboty utrzymaniowe na rzece Babulówka w km 0+000-22+901 oraz 24+232-28+885 -tj 27 554 mb w m. Baranów Sandomierski, Dymitrów Duży, gm. Baranów Sandomierski, pow. tarnobrzeski, w m. Wojków, Padew N., Zarównie, Zachwiejów, Piechoty, Babule gm. Padew N., Józefów, Pluty, Czajkowa gm. Tuszów Narodowy i Roboty utrzymaniowe na Potoku Rów (Potok) w km 0+000 - 16+947 tj. 16 947 mb w m. Zarównie, Padew N
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty utrzymaniowe na rzece Babulówka w km 0+000-22+901 oraz 24+232-28+885 -tj 27 554 mb w m. Baranów Sandomierski, Dymitrów Duży, gm. Baranów Sandomierski, pow. tarnobrzeski, w m. Wojków, Padew N., Zarównie, Zachwiejów, Piechoty, Babule gm. Padew N., Józefów, Pluty, Czajkowa gm. Tuszów Narodowy i Roboty utrzymaniowe na Potoku Rów (Potok) w km 0+000 - 16+947 tj. 16 947 mb w m. Zarównie, Padew N., gm. Padew N. Józefów-Ławnica gm. Tuszów N., m. Trześń gm. Mielec”.
Interne Kennung: Część 1