See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa, utrzymanie i modyfikacje rozwojowe serwisu internetowego o uczeniu się przez całe życie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa, utrzymanie i modyfikacje rozwojowe serwisu internetowego o uczeniu się przez całe życie, zwanego dalej „serwisem”. Celem serwisu będzie kompleksowe prezentowanie treści informacyjnych, promocyjnych oraz edukacyjnych związanych z ideą uczenia się przez całe życie. Odbiorcami serwisu będą osoby dorosłe, w różnym wieku, w tym także osoby ze szczególnymi potrzebami, zainteresowane rozwijaniem swoich kompetencji przekrojowych (osobowych) oraz zawodowych, uczestnicy przedsięwzięć związanych z ideą uczenia się przez całe życie oraz instytucje i podmioty wspierające procesy edukacyjne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały określone w załącznikach do specyfikacji warunków zamówienia (swz): zał. nr 1 do swz – opis przedmiotu zamówienia (OPZ), zał. nr 2 do swz – wzór umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 261456-2025
Interne Kennung: PZ.271.1.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72413000 Website-Gestaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72243000 Programmierung, 72415000 Internetseitenbetreiberdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zamówienie nie zostało podzielone na części. Tytuł zamówienia został podany w pkt 2.1 ogłoszenia.
Beschreibung: Zamówienie nie zostało podzielone na części. Poniższe informacje dotyczą całości zamówienia objętego ogłoszeniem.
Interne Kennung: Zamówienie nie zostało podzielone na części. Wewnętrzny identyfikator procedury został podany w pkt 2.1 ogłoszenia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72413000 Website-Gestaltung, 72415000 Internetseitenbetreiberdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający, w zależności od potrzeb, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, w całości lub w części, tj. udzielenia zamówienia na dodatkowe maksymalnie 900 godzin prac na modyfikacje rozwojowe rozliczane godzinowo, w celu rozwoju i optymalizacji serwisu, realizowanych w terminie do maksymalnie 30 listopada 2026 r. Zamawiający zastrzega możliwość uruchomienia prawa opcji w mniejszej ilości niż wskazana powyżej maksymalna liczba godzin. 2) Warunkiem skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprzednie zlecenie do realizacji w ramach zamówienia podstawowego minimum 50% godzin prac na modyfikacje rozwojowe, o których mowa w pkt. 4.3 OPZ. 3) Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. 4) W razie skorzystania z prawa opcji Zamawiający dokona zakupu dodatkowych godzin na modyfikacje rozwojowe z uwzględnieniem zaoferowanej w wybranej ofercie ceny jednostkowej jak dla zamówienia podstawowego, z zastrzeżeniem, że wartość brutto przedmiotu zamówienia w ramach opcji nie może przekroczyć wartości brutto 900 godzin na modyfikacje rozwojowe. 5) O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje wybranego Wykonawcę odrębnym pisemnym oświadczeniem w terminie do 30 czerwca 2026 r. 6) Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia objętego prawem opcji znajdują się we wzorze umowy, stanowiącym zał. nr 2 do swz.