451013-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Wasserzähler – Dodávka odečtových modulů pro vodoměry
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka odečtových modulů pro vodoměry
BeschreibungPředmětem plnění je dodávka nových a nepoužitých dálkově odečitatelných modulů pro vodoměry včetně zaškolení a technické podpory, podrobně popsáno v položkovém rozpočtu, který tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace „Příloha č. 2 Položkový rozpočet“ a ve specifikaci předmětu plnění, který tvoří přílohu č. 6 zadávací dokumentace „Příloha č. 6 Specifikace předmětu plnění“
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32260000 Datenübertragungsanlagen, 38424000 Mess- und Steuergeräte
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDodávka odečtových modulů pro vodoměry