2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Inhuur
Beschreibung: Deze aanbesteding betreft het opzetten van een Dynamisch Aankoopsysteem (DAS) voor de inhuur van tijdelijk personeel ten behoeve van Z-CERT. Een opdracht zal in één van de onderstaande categorieën worden geplaatst: • IT, bijvoorbeeld: DevOPS engineer, systeembeheerder, data engineer, etc.; • Operationele cyber security, bijvoorbeeld: incidentresponder, thread-intelligence expert; • Management en bedrijfsvoering, bijvoorbeeld: financieel controller, (crisis)communicatie expert, HR medewerker; • Relatiebeheer, bijvoorbeeld: business consultant, projectleider. Het Dynamisch Aankoopsysteem (DAS) heeft betrekking op de inhuur van tijdelijk personeel binnen diverse categorieën, zoals IT, operationele cyber security, management en bedrijfsvoering en relatiebeheer De geraamde waarde van het DAS is € 1.000.000,- ex BTW per jaar. Deze cijfers zijn indicatief, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Het aantal opdrachten en de jaarlijkse waarde kan in de loop der tijd variëren.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze aanbesteding betreft het opzetten van een Dynamisch Aankoopsysteem (DAS) voor de inhuur van tijdelijk personeel ten behoeve van Z-CERT.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: IT
Beschreibung: Deze categorie betreft de inhuur van specialisten op het gebied van IT. Het kan onder meer gaan om functies als DevOps engineers, systeembeheerders en data engineers. De inzet is gericht op het realiseren, beheren en optimaliseren van IT-systemen en infrastructuren.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Operationele cyber security
Beschreibung: In deze categorie vallen professionals die zich bezighouden met het waarborgen van de digitale veiligheid van de organisatie. Denk aan functies zoals incidentresponders en threat-intelligence experts. De inzet richt zich op het detecteren, analyseren en mitigeren van cyberdreigingen en -incidenten.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Management en bedrijfsvoering
Beschreibung: Deze categorie omvat functies die bijdragen aan de strategische en operationele aansturing van de organisatie. Dit varieert van financieel controllers en HR-medewerkers tot (crisis)communicatie expert. De inzet is gericht op ondersteuning van de interne bedrijfsvoering en beleidsontwikkeling.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Relatiebeheer
Beschreibung: Deze categorie betreft professionals die verantwoordelijk zijn voor het onderhouden van interne en externe relaties. Voorbeelden zijn business consultants en projectleiders. De inzet is gericht op afstemming, samenwerking en het realiseren van organisatie- en projectdoelen.
Interne Kennung: 4