See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa urządzeń oraz aparatury medycznej w ramach Umowy o dofinansowanie nr FENX.06.01-IP.03-0074/25-00/305/2026/57 dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.:„Dostawa urządzeń oraz aparatury medycznej w ramach Umowy o dofinansowanie nr FENX.06.01-IP.03-0074/25-00/305/2026/57 dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251” 2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 2 oraz Załącznik 2A do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). 3.Zamawiający podzielił zamówienie na poszczególne części i dopuszcza możliwość składania ofert częściowych - Pakiety: Nr 1-Nr 4 opisanych szczegółowo w Załączniku nr 2 i Załączniku 2A 4.Zaoferowany przedmiot zamówienia musi: - odpowiadać standardom jakościowym i technicznym, wynikającym z funkcji i przeznaczenia, - spełniać wymagania określone przez Zamawiającego w Specyfikacji Warunków Zamówienia, w szczególności warunki określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Załącznik nr 2 SWZ -Formularz asortymentowo-cenowy oraz w Załączniku 2A SWZ - Parametry techniczne. Niespełnienie choćby jednego z warunków granicznych określonych w/w Załącznikach spowoduje odrzucenie oferty. - być wolny od wad materiałowych, konstrukcyjnych, fizycznych i prawnych - nie może być obciążony żadnymi prawami na rzecz osób trzecich, Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę urządzeń i aparatury medycznej na potrzeby SP ZOZ CSK UM oraz wniesienie do pomieszczeń Zamawiającego, instalację, konfigurację, wdrożenie oraz sprawdzenie poprawności działania urządzeń. 5.Realizacja zadania w ramach: "Projekt nr FENX.06.01-IP.03-0074/25 pn. „Rozwój i unowocześnienie Zespołu Poradni Specjalistycznych CKD w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi” w ramach działania FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251" 6.Dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać instrukcje obsługi w języku polskim (i ile są wymagane), legitymować się stosownymi dokumentami, o których mowa w SWZ.
Interne Kennung: ZP/61/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Aparat USG
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.:„Dostawa urządzeń oraz aparatury medycznej w ramach Umowy o dofinansowanie nr FENX.06.01-IP.03-0074/25-00/305/2026/57 dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251” 2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 2 oraz Załącznik 2A do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). 3.Zamawiający podzielił zamówienie na poszczególne części i dopuszcza możliwość składania ofert częściowych - Pakiety: Nr 1-Nr 4 opisanych szczegółowo w Załączniku nr 2 i Załączniku 2A 4.Zaoferowany przedmiot zamówienia musi: - odpowiadać standardom jakościowym i technicznym, wynikającym z funkcji i przeznaczenia, - spełniać wymagania określone przez Zamawiającego w Specyfikacji Warunków Zamówienia, w szczególności warunki określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Załącznik nr 2 SWZ -Formularz asortymentowo-cenowy oraz w Załączniku 2A SWZ - Parametry techniczne. Niespełnienie choćby jednego z warunków granicznych określonych w/w Załącznikach spowoduje odrzucenie oferty. - być wolny od wad materiałowych, konstrukcyjnych, fizycznych i prawnych - nie może być obciążony żadnymi prawami na rzecz osób trzecich, Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę urządzeń i aparatury medycznej na potrzeby SP ZOZ CSK UM oraz wniesienie do pomieszczeń Zamawiającego, instalację, konfigurację, wdrożenie oraz sprawdzenie poprawności działania urządzeń. 5.Realizacja zadania w ramach: "Projekt nr FENX.06.01-IP.03-0074/25 pn. „Rozwój i unowocześnienie Zespołu Poradni Specjalistycznych CKD w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi” w ramach działania FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251" 6. Dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać instrukcje obsługi w języku polskim (i ile są wymagane), legitymować się stosownymi dokumentami, o których mowa w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 korzysta z prawa opcji, w związku z czym precyzuje: określenie rodzaju i maksymalnej wartości: zamówienie o dodatkowe 100% ilości produktów (wielkości świadczenia) przedstawionych w SWZ. W takim przypadku warunki realizacji pozostają bez zmian. określenie okoliczności skorzystania z opcji: w związku z ewentualną koniecznością zakupu dodatkowych produktów wynikających z niemożności przewidzenia liczby planowanych zabiegów czy hospitalizowanych pacjentów powyższe nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Fotel urologiczny
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Diatermia Chirurgiczna
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - Zestaw cytoskopów giętkich
Interne Kennung: Pakiet 4