2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi w zakresie przygotowania i dostarczania posiłków dla pacjentów hospitalizowanych w SP ZOZ Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. J. Śniadeckiego w Białymstoku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie przygotowania posiłków poza siedzibą Zamawiającego z uwzględnieniem zaleceń dietetycznych oraz dostawa transportem Wykonawcy całodziennych posiłków dla pacjentów hospitalizowanych na 18 oddziałach łóżkowych SP ZOZ Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku - średnio dla 300 pacjentów dziennie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia podany został w Załączniku nr 3 do SWZ – Szczegółowy opis warunków zamówienia.
Interne Kennung: DA.ZP.242.38.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie jest zamówieniem na usługi społeczne i inne usługi szczególne. Wartość szacunkowa zamówienia przekracza wartości 750 000 euro.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste, 55322000 Kochen von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001