2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Gminy Krzymów i nieruchomościach jednostek organizacyjnych Gminy Krzymów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest w okresie od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r odbieranie i zagospodarowanie wskazanych w opisie zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Krzymów, na których zamieszkują mieszkańcy oraz odbieranie i zagospodarowanie wskazanych w opisie zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości stanowiących własność Gminy Krzymów wskazanych w pkt I.4 OPZ, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2024 r. poz. 399), zapisami Planu Gospodarki Odpadami dla Województwa Wielkopolskiego na lata 20192025 wraz z planem inwestycyjnym oraz przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Krzymów.
Interne Kennung: RI.271.51.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r odbieranie i zagospodarowanie wskazanych w opisie zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Krzymów, na których zamieszkują mieszkańcy oraz odbieranie i zagospodarowanie wskazanych w opisie zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości stanowiących własność Gminy Krzymów wskazanych w pkt I.4 OPZ, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2024 r. poz. 399), zapisami Planu Gospodarki Odpadami dla Województwa Wielkopolskiego na lata 20192025 wraz z planem inwestycyjnym oraz przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Krzymów.