2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Het Sticht - Desktops
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van 135 desktops ten behoeve van Het Sticht. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Desktops.
Vorherige Bekanntmachung: 441615-2021
Interne Kennung: T151418
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000