See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor leveren, plaatsen en in dienst stellen van een Spect-CT voor de dienst nucleaire geneeskunde
Beschreibung: Voorwerp van deze leveringen: Raamovereenkomst voor leveren, plaatsen en in dienst stellen van een SPECT-CT voor de dienst nucleaire geneeskunde . Toelichting: AZ Turnhout wenst over te gaan tot de aankoop van een minimum 16-slice diagnostische hybride gammacamera (SPECT/CT) in het kader van een vervanging van een van de huidige SPECT-CT's. Het aankoopdossier omvat de levering, installatie en aansluiting van het toestel alsook overname en afvoer van het te vervangen toestel. Verder gaat de aankoop gepaard met het afsluiten van een omnium onderhoudscontract inclusief CT röntgenbuis. Alle benodigde testen en wettelijke controles zijn ten laste van de inschrijver. Mogelijks dat AZ Turnhout beroep zal doen op deze raamovereenkomst indien de tweede SPECT-CT aan vervanging toe is. AZ Herentals en HHZ Mol overwegen eveneens in de toekomst de aankoop van een nieuwe SPECT-CT. Indien deze aankopen worden gepland, zullen deze vermoedelijk plaatsvinden in 2028-2029. Zowel AZ Herentals als HHZ Mol kunnen beroep doen op deze raamovereenkomst. De aanbestedende overheid benadrukt dat de opgegeven hoeveelheden vermoedelijke hoeveelheden zijn en dus louter indicatief. Leveringsplaatsen: AZ Turnhout HHZ Mol AZ Herentals Campus Sint-Elisabeth Gasthuisstraat 1 Nederrij 133 Rubensstraat 166 2400 Mol 2200 Herentals 2300 Turnhout
Interne Kennung: PPP0QW-275/6051/2025/085
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/085_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111620 Gammakameras
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (vermeld in het lastenboek)