See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SZP/243-322/2025: zakup usługi dostępu on-line do czasopism wydawnictwa Elsevier B.V. na platformie ScienceDirect dla Politechniki Wrocławskiej w 2026 r.
Beschreibung: Zakup usługi dostępu on-line do czasopism wydawnictwa Elsevier B.V. na platformie ScienceDirect dla Politechniki Wrocławskiej w 2026 r.
Vorherige Bekanntmachung: 823244-2025
Interne Kennung: SZP/243-322/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72320000 Datenbankdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zakup usługi dostępu on-line do czasopism wydawnictwa Elsevier B.V. na platformie ScienceDirect dla Politechniki Wrocławskiej w 2026 r.
Beschreibung: zakup usługi dostępu on-line do czasopism wydawnictwa Elsevier B.V. na platformie ScienceDirect dla Politechniki Wrocławskiej w 2026 r.