See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KDV Familia vzw : project ‘Minderbroedersite’ + project ‘Vennestraat’
Beschreibung: De bouw van een nieuw kinderdagverblijf en centraal gebouw (incl. afbraakwerken) te Halmstraat (project Minderbroedersite) + de bouw van een nieuw kinderdagverblijf te Vennestraat (project Vennestraat)
Interne Kennung: S1382 / opdracht 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: S1382 / opdracht 1 - 1
Beschreibung: KDV Familia vzw – project ‘Minderbroedersite’ + project ‘Vennestraat’ : De bouw van een nieuw kinderdagverblijf en centraal gebouw (incl. afbraakwerken) te Halmstraat (project Minderbroedersite) + de bouw van een nieuw kinderdagverblijf te Vennestraat (project Vennestraat)
Interne Kennung: 1