See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości i porządku terenów komunalnych w Szczawnie-Zdroju
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystości i porządku terenów komunalnych w Szczawnie-Zdroju z zakresem prac polegających na zamiataniu dróg, sprzątaniu i utrzymaniu terenów zieleni komunalnej, pasa drogowego oraz placów rekreacyjnych i odśnieżaniu dróg na następujących terenach gminy: - w zakresie zimowego i letniego utrzymania dróg gminnych w rozumieniu ustawy o drogach publicznych i długości minimum 34 km, - w zakresie zimowego i letniego utrzymania chodników, przejść dla pieszych, placów, parkingów, alejek o powierzchni minimum 59 tys. m kw. - w zakresie terenów zieleni parkowej o powierzchni minimum 102 tys. m kw. , - w zakresie zieleni w pasie dróg o powierzchni minimum 150 tys. m kw., - w zakresie zimowego i letniego utrzymania terenów zarządzanych przez MOSiR: a. zieleń komunalna o powierzchni minimum 19 tys. m kw., b. tereny utwardzone o powierzchni minimum 1,6 tys. m kw., - w zakresie koordynacji przy zimowym utrzymaniu dróg, - w zakresie zamiatania mechanicznego 19 207 mb. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - zakres prac oraz wykaz terenów i urządzeń objętych przedmiotem zamówienia zawiera Projekt umowy stanowiący załącznik nr 8 do SWZ oraz załączniki do Projektu umowy, tj.: 1) Załącznik nr 1 - wykaz terenów komunalnych objętych umową: - A/ wykaz dróg gminnych, - B/ wykaz dróg gminnych do mechanicznego zamiatania, - C/ wykaz terenów komunalnych w pasie drogowym – chodniki, schody, pozostałe tereny, - D/ wykaz terenów zieleni parkowej, - E/ wykaz terenów zarządzanych przez MOSIR, - F/ wykaz wpustów ulicznych i studzienek kanalizacji deszczowej. 2) Załącznik nr 2 - czynności utrzymania terenów komunalnych określonych w załączniku nr 1.
Interne Kennung: ZI.271.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie czystości i porządku terenów komunalnych w Szczawnie Zdroju
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystości i porządku terenów komunalnych w SzczawnieZdrój z zakresem prac polegających na zamiataniu dróg, sprzątaniu i utrzymaniu terenów zieleni komunalnej, pasa drogowego oraz placów rekreacyjnych i odśnieżaniu dróg na następujących terenach gminy: 1) w zakresie zimowego i letniego utrzymania dróg gminnych w rozumieniu ustawy o drogach publicznych i długości minimum 34 km, 2) w zakresie zimowego i letniego utrzymania chodników, przejść dla pieszych, placów, parkingów, alejek o powierzchni minimum 59 tys. m kw, 3) w zakresie terenów zieleni parkowej o powierzchni minimum 102 tys. m kw., 4) w zakresie zieleni w pasie dróg o powierzchni minimum 150 tys. m kw., 5) w zakresie zimowego i letniego utrzymania terenów zarządzanych przez MOSiR: a) zieleń komunalna o powierzchni minimum 19 tys. m kw., b) tereny utwardzone o powierzchni minimum 1,6 tys. m kw., 6) w zakresie koordynacji przy zimowym utrzymaniu dróg, 7) w zakresie zamiatania mechanicznego 19 207 mb. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zakres prac oraz wykaz terenów i urządzeń objętych przedmiotem zamówienia zawiera Projekt umowy stanowiący załącznik nr 8 do SWZ oraz załączniki do Projektu umowy, tj.: 1) Załącznik nr 1 wykaz terenów komunalnych objętych umową: a) wykaz dróg gminnych, b) wykaz dróg gminnych do mechanicznego zamiatania, c) wykaz terenów komunalnych w pasie drogowym – chodniki, schody, pozostałe tereny, d) wykaz terenów zieleni parkowej, e) wykaz terenów zarządzanych przez MOSIR, f) wykaz wpustów ulicznych i studzienek kanalizacji deszczowej. 2) Załącznik nr 2 czynności utrzymania terenów komunalnych określonych w załączniku nr 1.