See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup sprzętu medycznego i innego wyposażenia na potrzeby sali intensywnego nadzoru kardiologicznego w oddziale chorób wewnętrznych oraz na potrzeby poradni kardiologicznej - powtórka"
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i innego wyposażenia na potrzeby sali intensywnego nadzoru kardiologicznego w oddziale chorób wewnętrznych oraz na potrzeby poradni kardiologicznej wraz z montażem wyposażenia, instalacją urządzeń oraz szkoleniem personelu Zamawiającego w zakresie jego obsługi. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w „Formularzu asortymentowo-cenowym”, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ oraz w „Opisie przedmiotu zamówienia”, stanowiącym Załączniki od nr 4.1 do nr 4.12 do SWZ. 3. Przedmiot dostawy musi być fabrycznie nowy, nie używany, nie powystawowy, nie rekondycjonowany, dopuszczony do obrotu na polskim rynku i posiadać świadectwa atesty i certyfikaty, o ile wymagają tego powszechnie obowiązujące przepisy prawa. Przedmiot dostawy musi być kompletny, a także wolny od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych, dopuszczony do stosowania w publicznych zakładach opieki zdrowotnej. 4. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający określił, iż wymaga, aby oferowany produkt był zarejestrowany jako wyrób medyczny musi on spełniać wymogi ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 z dnia 2024.11.05) oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych (Medical Devices Regulation) oraz posiadać wymagane przepisami prawa świadectwa rejestracji, atesty, certyfikaty i inne dokumenty dopuszczające przedmiot zamówienia do obrotu i użytkowania na terenie Polski. 5. Zamawiający na realizację przedsięwzięcia uzyskał dofinansowanie w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D 1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych w obszarze kardiologii ośrodków zakwalifikowanych do OK I”. W związku z powyższym Zamawiający informuje, że przedmiotowe postępowanie prowadzone jest z poszanowaniem zasad horyzontalnych, tj.: 1) zasady równości szans i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami, 2) zasady równości kobiet i mężczyzn, 3) zasady zrównoważonego rozwoju, 4) zasady „nie czyń poważnych szkód” (DNSH). 6. Zgodność projektu z zasadą DNSH oznacza, że jego realizacja nie powoduje istotnych negatywnych skutków dla żadnego z sześciu celów środowiskowych, o których mowa w rozporządzeniu UE 2020/852 (Taksonomia UE), przyczynia się do poprawy jakości opieki zdrowotnej przy jednoczesnym ograniczeniu wpływu na środowisko. W związku z powyższym Wykonawca przyjmuje, że oferowany sprzęt (urządzenia medyczne i elektroniczne) będą wysokiej klasy energetycznej i będą zgodne z regulacjami środowiskowymi. Wszystkie urządzenia medyczne i elektroniczne będą posiadały: 1) aktualne certyfikaty CE, 2) etykiety energetyczne, zgodne z rozporządzeniami UE i krajowymi wymaganiami dotyczącymi efektywności energetycznej (m.in. zgodność z dyrektywą 2009/125/WE ws. ekoprojektu), 3) wysokie klasy energetyczne – zgodnie z zasadą DNSH. 7. W niniejszym postępowaniu składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, dlatego zgodnie z art. 138 ust 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 340870-2026
Interne Kennung: ZP/10/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1_Urządzenia medyczne do monitorowania i podtrzymywania funkcji życiowych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w „Formularzu asortymentowo-cenowym”, stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ oraz w "Opisie przedmiotu zamówienia", stanowiącym Załącznik od nr 4.1 do nr 4.5 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych na poszczególne pozycje w obrębie danej części.
Interne Kennung: ZP/10/2026_CZĘŚĆ_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 33195110 Atmungsmonitoren, 33123200 Elektrokardiografen, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke, 44611200 Atemschutzgeräte, 33124100 Diagnostikausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: Część 2_Pompy infuzyjne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w „Formularzu asortymentowo-cenowym”, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ oraz w „Opisie przedmiotu zamówienia”, stanowiącym Załączniki od nr 4.6 do nr 4.7 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych na poszczególne pozycje w obrębie danej części.
Interne Kennung: ZP/10/2026_CZĘŚĆ_2
Haupteinstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0003
Titel: Część 3_Defibrylatory i urządzenie do kompresji klatki piersiowej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w „Formularzu asortymentowo-cenowym”, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ oraz w „Opisie przedmiotu zamówienia”, stanowiącym Załączniki od nr 4.8 do nr 4.10 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych na poszczególne pozycje w obrębie danej części.
Interne Kennung: ZP/10/2026_CZĘŚĆ_3
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0006
Titel: Część 4_System przywoławczy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w „Formularzu asortymentowo-cenowym”, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ oraz w „Opisie przedmiotu zamówienia”, stanowiącym Załącznik nr 4.11 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/10/2026_CZĘŚĆ_4
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814100 Informationssysteme für Pflegestationen, 48810000 Informationssysteme
Los: LOT-0008
Titel: Część 5_Laryngoskop
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w „Formularzu asortymentowo-cenowym”, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/10/2026_CZĘŚĆ_5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33124100 Diagnostikausrüstung
Los: LOT-0010
Titel: Część 6_ Analizator parametrów krytycznych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w „Formularzu asortymentowo-cenowym”, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ oraz w „Opisie przedmiotu zamówienia”, stanowiącym Załącznik od nr 4.12 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/10/2026_CZĘŚĆ_6
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 33100000 Medizinische Geräte, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 33124100 Diagnostikausrüstung