2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA STALI OCYNKOWANEJ W ZWOJACH.
Beschreibung: DOSTAWA STALI OCYNKOWANEJ W ZWOJACH Z PODZIALEM NA 7. CZĘŚCI.
Vorherige Bekanntmachung: 385732-2026
Interne Kennung: D/27/12WOG/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, Zamawiający wyznaczył skrócony do 15 dni termin składania ofert. Powyższe wynika z konieczności sprawnego i szybkiego przeprowadzenia postępowania ze względu na fakt, że przedmiotowa stal ocynkowana (blacha) nie jest dostępna „od ręki”, produkowana jest w hutach, na specjalnie przystosowanych liniach produkcyjnych, co wiąże się z wydłużonym czasem realizacji zadania. Zamawiający musi dochować terminów, tak aby realizacja zadania i rozliczenie środków finansowych nastąpiło w bieżącym roku budżetowym, natomiast standardowy termin składania ofert najprawdopodobniej uniemożliwiłby fizyczne wykonanie przedmiotu umowy w wyznaczonym terminie co wiąże się z brakiem złożenia ofert.
Zentrale Elemente des Verfahrens: art. 132 ustawy Prawo zamówień publicznych - przetarg nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14622000 Stahl
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ NR 3 BLACHA ZWÓJ 91CM.
Beschreibung: 1.Blacha ocynkowana: 100 ton - zgodnie ze specyfikacją blachy w załączniku nr 1.1 do OPZ Dostawa: Braniewo.
Interne Kennung: D/27/12WOG/2026/3
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy