2. Verfahren
Verfahren
Titel: BZK - EA MC Bedrijfsartsen
Beschreibung: Het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties, Organisatie en Personeel Rijk|Bedrijfszorg (O&P Rijk) is op zoek naar één of meerdere leveranciers voor het leveren van kwalitatief goede, BIG geregistreerde bedrijfsartsen, voor alle klanten van bedrijfszorg uiterlijk per 1 januari 2026. Voorwaarde hierbij is ook dat de bedrijfsartsen geleverd moeten worden binnen de kaders van de Wet DBA, zonder gebruik te maken van schijnzelfstandigen. Opdrachtgever wil inzicht krijgen in de beschikbaarheid van (een) leverancier(s) voor deze opdracht en of deze partij(en) bereid is (zijn) om deel te nemen aan een eventuele aanbesteding.
Interne Kennung: 201865002.281.008
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens, 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal, 85312300 Orientierungs- und Beratungsdienste, 85312310 Orientierungsdienste, 85312320 Beratungsdienste