2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 3.716.495,17 zł na finansowanie planowanego deficytu i na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań dla Gminy Dobrzyń nad Wisłą
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 3.716.495,17 (słownie: trzy miliony siedemset szesnaście tysięcy czterysta dziewięćdziesiąt pięć złotych siedemnaście groszy) na finansowanie planowanego deficytu i na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań dla Gminy Dobrzyń nad Wisłą na okres 18 lat (2025-2042) przy spłacie przez okres 13 lat (2030-2042). Charakterystyka kredytu: 1) Kwota kredytu: do 3.716.495,17 (słownie: trzy miliony siedemset szesnaście tysięcy czterysta dziewięćdziesiąt pięć złotych siedemnaście groszy); 2) Okres kredytowania: od daty podpisania umowy kredytowej do dnia 31.12.2042 roku; Wykonawca postawi środki kredytu do dyspozycji Zamawiającego: – w okresie: najwcześniej od dnia podpisania umowy a najpóźniej do 31 grudnia 2025 r. – w transzach, zależnie od potrzeb kredytobiorcy na podstawie składanych przez Zamawiającego pisemnych wniosków o wypłatę kolejnej transzy, w terminie 3 dni roboczych przed uruchomieniem, bez składania odrębnych wniosków kredytowych.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Oferta, oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 Pzp, podmiotowe środki dowodowe, pełnomocnictwa, zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby muszą być sporządzone w języku polskim w postaci elektronicznej, w ogólnie dostępnych formatach danych, w szczególności w formatach .txt, .rtf, .pdf, .doc, .docx, .odt i opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 3.716.495,17 (słownie: trzy miliony siedemset szesnaście tysięcy czterysta dziewięćdziesiąt pięć złotych siedemnaście groszy) na finansowanie planowanego deficytu i na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań dla Gminy Dobrzyń nad Wisłą