2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komunikacijska oprema 2026
Beschreibung: Predmet naročila je zamenjava »end-of-life« požarne pregrade ASA z novim parom požarnih pregrad NGFW, nadgradnja obstoječih DWDM licenc iz ESS v ADV, nakup, Wi-Fi dostopnih točk za širitev brezžičnega omrežja Wi-Fi na lokaciji PLCMB in PLCLJ ter odkup uničene/dotrajane stare komunikacijske opreme. Vključeno je tudi 5 letno vzdrževanje.
Interne Kennung: JN-76077
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32570000 Kommunikationsanlage
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 505352
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste