2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wymiana dźwigu nr 18 w Pawilonie B Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wymiany dźwigu nr 18 w Pawilonie B Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, poprzez demontaż istniejącego dźwigu oraz dostarczenie, zainstalowanie i uruchomienie nowego dźwigu, zapewniającego dostępność dla osób ze szczególnymi potrzebami, w tym osób niepełnosprawnych.Szczegółowy zakres zamówienia, wymagane i oferowane parametry techniczne dźwigu stanowi Załącznik nr 6 do SWZ. Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/37/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416100 Aufzüge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43322000 Zerlegegeräte, 45313100 Installation von Aufzügen, 45400000 Baufertigstellung, 50531400 Reparatur und Wartung von Kräne, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wymiana dźwigu nr 18 w Pawilonie B Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43322000 Zerlegegeräte, 45313100 Installation von Aufzügen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 50531400 Reparatur und Wartung von Kräne