451231-2026 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten für Straßenbahnlinien – Modernizacja torowiska tramwajowego na skrzyżowaniu ul. Kazimierza Wielkiego z ul. Krupniczą we Wrocławiu wraz z prawem opcji w formule projektuj i buduj
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja torowiska tramwajowego na skrzyżowaniu ul. Kazimierza Wielkiego z ul. Krupniczą we Wrocławiu wraz z prawem opcji w formule projektuj i buduj
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych celem realizacji zadania pn. „1.71 Modernizacja torowiska tramwajowego na skrzyżowaniu ul. Kazimierza Wielkiego z ul. Krupniczą we Wrocławiu wraz z prawem opcji w formule projektuj i buduj” na warunkach określonych we Wzorze umowy oraz zgodnie Programem Funkcjonalno-Użytkowym oraz dokumentami uzupełniającymi: Warunków Wykonania i Odbioru Prac Projektowych, Warunków Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych
Vorherige Bekanntmachung: 220769-2026
Interne Kennung: KU.241/pn6_2026/ES
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45234126 Bauarbeiten für Straßenbahnlinien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w zakresie wykonania robót budowlanych związanych z remontem toru tramwajowego w ul. Kazimierza Wielkiego o długości 82 mtp. Zasady uruchamiania prawa opcji zostały opisane w § 3 Wzoru umowy.