451301-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bewachungsdienste – Poskytování služeb fyzické ostrahy objektu a recepčních služeb a provádění souvisejících kontrolních, revizních a servisních činností
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytování služeb fyzické ostrahy objektu a recepčních služeb a provádění souvisejících kontrolních, revizních a servisních činností
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění poskytování služeb fyzické ostrahy objektu, recepčních služeb a provádění souvisejících kontrolních, revizních a servisních činností
Interne Kennung1084993/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten, 79992000 Empfangsdienste
5. Los
LosLOT-0001